bikewine predaj a servis bicyklov

predaj a servis e-bicyklov crussis

kappa výpredaj

výpredaj bicyklov 2023

Ponúkame Vám bicykle od:

BikeWine Predaj a Servis Bicyklov 🚴🚴‍♀️

Sme rodinný obchod s bicyklami a príslušenstvom kde nájdete kompletné služby, poradenstvo a servis.

Vďaka našej širokej ponuke pre všetky vekové kategórie si určite nájdete bicykel, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Či už hľadáte elektrický horský bicykel do Karpat alebo mestký bicykel na každodenné dochádzanie do práce, máme pre Vás to najlepšie od lokálnych výrobcov bicyklov. Taktiež si prídete na rôzne príslušenstvo, ktoré vám pomôže vyťažiť z vašej jazdy maximum.

Naša predajňa bicyklov sa presťahovala do lepších priestorov bližšie k Vám na: Heyrovského 1, 841 03, Bratislava – Lamač. V predajni Vám pomôžeme vybrať správnu veľkosť bicykla, máte možnosť spraviť si skúšobnú jazdu, zakúpiť cyklistické oblečenie, príslušenstvo a získať radu od odborného personálu.

Či už kúpite bicykel v predajni alebo cez eshop, môžete sa spoľahnúť, že je váš bicykel správne nastavený a skontrolovaný našim technikom. Ak kupujete bicykel v predajni, zabezpečíme tiež, aby Vám sadla veľkosť bicykla a poradíme s výberom správneho príslušenstva.

Neváhajte nás kontaktovať BikeWine Predaj a Servis Bicyklov email: info@bikewine.sk alebo na mobilné číslo: 0903 116 915.

Náš bike-discount ponúka všetko čo potrebujete, aby ste mohli vyraziť na cestu vo veľkom štýle za prijateľnú cenu!

Predaj a Servis Bicyklov Bratislava
Návrat hore